Szivárvány bordó állítható zsinóros prémium 925 ezüst gyerek karkötő
| Cikkszám: | 43701 |
| Kiszállítás: |
Várható feladás:
2026. 05. 29. (péntek)
Ha eddig megrendeled: 2026. 05. 25. (hétfő 07.00) |
| Szállító partnereink: |
futár,
vagy automata
|
| Fizetés: |
átutalás,
bankkártyás fizetés,
utánvét
|
| Epoxi szín: | Sárga, Sötétkék, Piros, Rózsaszín, Sötét lila |
| Más: | Epoxy |
| Méret: | 9 mm x 6 mm |
| Állítható hossz: | min : 12 cm - max : 24 cm |
| Anyag: | 925 Ezüst + Nylon zsinór |
| Ezüst súly: | 0.6 g |
| Felületkezelés: | 999 Ezüst Bevonat + Galvanizálás |
| Figyelmeztetés: | Apró alkatrészeket tartalmaz, 3 éves kor alatt nem ajánlott. |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
| Származási hely: | Thaiföld |
-
8.040 Ft
Ajánlatunk 1 db ezüst gyermek karkötőt tartalmaz + ajándék ékszerdobozt adunk mellé.
TAG-ek: Szivárvány, bordó, állítható, zsinóros, prémium, ezüst, gyerek, karkötő

futár,
vagy
automata
bankkártyás fizetés,
utánvét