Szív és angyalszárny aranyozott egyszerű 925 ezüst stift fülbevaló
| Cikkszám: | 48341 |
| Várható kiszállítás: | 1-2 hét |
| Szállító partnereink: |
futár,
vagy automata
|
| Fizetés: |
átutalás,
bankkártyás fizetés,
utánvét
|
| Méret: | 12 mm x 4 mm |
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Ezüst súly: | 0.65 g |
| Felületkezelés: | 999 Ezüst, 24K Arany Bevonat + Galvanizálás |
| Záróvég: | Bevonat |
| Figyelmeztetés: | Apró alkatrészeket tartalmaz, 3 éves kor alatt nem ajánlott. |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
| Származási hely: | Thaiföld |
-
8.390 Ft
Szív és angyalszárny aranyozott egyszerű 925 ezüst stift fülbevaló
Az ezüst fülbevaló finom részlet, amely mégis sokat elárul viselőjéről. Egy szépen megválasztott fülbevalóval a gyengédséget, a törődést és az egyedi stílust is ki lehet fejezni.
A 925 ezüst fülbevalók elegáns és tartós kiegészítők, amelyek egyszerre alkalmasak hétköznapi viseletre és különlegesebb pillanatokra is. Könnyed megjelenésük miatt szinte minden öltözékhez szépen illenek.
Ha szeretnél valakit meglepni egy kedves, személyes ékszerrel, egy ezüst fülbevaló mindig szép választás, mert egyszerre dekoratív, nőies és maradandó ajándék.
TAG-ek: Szív, és, angyalszárny, aranyozott, egyszerű, 95, ezüst, stift, fülbevaló

futár,
vagy
automata
bankkártyás fizetés,
utánvét