Sok Szív kerek 24k aranyozott ezüst női nyaklánc
| Cikkszám: | 46990 |
| Kiszállítás: |
Várható feladás:
2026. 05. 29. (péntek)
Ha eddig megrendeled: 2026. 05. 25. (hétfő 07.00) |
| Szállító partnereink: |
futár,
vagy automata
|
| Fizetés: |
átutalás,
bankkártyás fizetés,
utánvét
|
| Méret: | 12 mm x 12 mm |
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Ezüst súly: | 1.15 g |
| Felületkezelés: | 24K Arany Bevonat + Galvanizálás |
| Lánc: | hossza lánc, max. : 45 cm, lánc nyaklánc : 1 mm |
| Figyelmeztetés: | Apró alkatrészeket tartalmaz, 3 éves kor alatt nem ajánlott. |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
| Származási hely: | Thaiföld |
-
11.200 Ft
Mélyedjen el a szépség és az érzelmek varázslatos világában az ezüst nyakláncok kifinomult kollekciójával! Ezek a gyönyörű ékszerek nem csupán díszek, hanem egy különleges érzelmeket hordozó kifejező eszközök, amelyek mélyen érintik a szívet.
A finom ezüst anyag puhaságával öleli körül a nyakat, miközben ragyogó csillogása minden tekintetet magára vonz. A gyöngyök, kristályok vagy egyedi díszítések szépsége pedig fokozza az ékszerek eleganciáját és varázsát.
Ezek a nyakláncok tökéletes választások minden alkalomra - legyen szó egy romantikus randevúról, egy fontos eseményről, vagy csak a mindennapok kiegészítőjeként. Élje át az ékszerek kifinomult érzékenységét, és engedje, hogy szépségük és eleganciájuk átölelje és megfogja a szívét.
Válasszon az ezüst nyakláncok lenyűgöző kollekciójából, és fedezze fel az érzelmek és szépség egységét. Legyen szó ajándékról vagy saját kényeztetésről, ezek a nyakláncok mindig megdobogtatják majd a szívét, és emlékezetessé teszik azokat a pillanatokat, amelyekben viselőjük részt vesz. Adjunk nekik egy lehetőséget, és engedjük, hogy az érzelmek szóljanak!
Minden nyaklánchoz ékszerdobozt adunk ajándékba.
TAG-ek: Sok, Szív, kerek, k, aranyozott, ezüst, női, nyaklánc

futár,
vagy
automata
bankkártyás fizetés,
utánvét