Nap Hold és csillag cirkónia köves 24k aranyozott ezüst gyűrű
| Cikkszám: | 40709 |
| Kiszállítás: |
Várható feladás:
2026. 05. 29. (péntek)
Ha eddig megrendeled: 2026. 05. 25. (hétfő 07.00) |
| Szállító partnereink: |
futár,
vagy automata
|
| Fizetés: |
átutalás,
bankkártyás fizetés,
utánvét
|
| Méret: | 20.5 mm x 4 mm |
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Cirkónia: | Kövek száma : 1 | Foglalat : Viasz rögzítés |
| Ezüst súly: | 1.60 g |
| Felületkezelés: | 24K Arany Bevonat + Galvanizálás |
| Figyelmeztetés: | Apró alkatrészeket tartalmaz, 3 éves kor alatt nem ajánlott. |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
| Származási hely: | Thaiföld |
-
12.700 Ft
Lehetséges opciók
Ajánlatunk egy darab ezüst gyűrűt tartalmaz a választott méretben és hozzá ajándék küldünk egy ékszerdobozt.
TAG-ek: Nap, Hold, és, csillag, cirkónia, köves, k, aranyozott, ezüst, gyűrű

futár,
vagy
automata
bankkártyás fizetés,
utánvét