Kutya mancs láncos ezüst stift fülbevaló, kétoldalas
| Cikkszám: | 43827 |
| Kiszállítás: |
Várható feladás:
2026. 05. 29. (péntek)
Ha eddig megrendeled: 2026. 05. 25. (hétfő 07.00) |
| Szállító partnereink: |
futár,
vagy automata
|
| Fizetés: |
átutalás,
bankkártyás fizetés,
utánvét
|
| Epoxi szín: | Fekete |
| Más: | Epoxy |
| Méret: | 7.5 mm x 7 mm |
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Ezüst súly: | 0.7 g |
| Felületkezelés: | 999 Ezüst Bevonat + Galvanizálás |
| Lánc: | hossza lánc, max. : 3.5 cm, lánc nyaklánc : 1 mm |
| Figyelmeztetés: | Apró alkatrészeket tartalmaz, 3 éves kor alatt nem ajánlott. |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
| Származási hely: | Thaiföld |
-
8.590 Ft
Lehetséges opciók
Ajánlatunk egy pár ezüst fülbevalót tartalmaz és egyedi ajándék ékszerdobozban küldjük.
TAG-ek: Kutya, mancs, láncos, ezüst, stift, fülbevaló, kétoldalas

futár,
vagy
automata
bankkártyás fizetés,
utánvét