Horgony amulett karikával 925 ezüst, cirkónia kövel
| Cikkszám: | 20439 |
| Kiszállítás: |
Várható feladás:
2026. 05. 29. (péntek)
Ha eddig megrendeled: 2026. 05. 25. (hétfő 07.00) |
| Szállító partnereink: |
futár,
vagy automata
|
| Fizetés: |
átutalás,
bankkártyás fizetés,
utánvét
|
| Méret: | 8 mm x 10 mm |
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Cirkónia: | Kövek száma : 1 | Foglalat : Karmos foglalat |
| Ezüst súly: | 0.50 g |
| Felületkezelés: | 999 Ezüst Bevonat + Galvanizálás |
| Gyűrű Méret: | 7 mm x 7 mm |
| Figyelmeztetés: | Apró alkatrészeket tartalmaz, 3 éves kor alatt nem ajánlott. |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
| Származási hely: | Thaiföld |
-
7.800 Ft
Lehetséges opciók
Horgony amulett karikával 925 ezüst, cirkónia kövel
Az ezüst amulett nemcsak különleges ékszer, hanem személyes jelentést hordozó választás is. Egy szépen kidolgozott amulett a szeretet, a védelem, az emlékek és a fontos érzések szimbóluma lehet.
A 925 ezüst amulettek elegáns és időtálló kiegészítők, amelyek nyakláncon viselve finom, mégis figyelemfelkeltő megjelenést adnak. Ha olyan ékszert keresel, amelynek üzenete is van, az ezüst amulett különösen szép választás.
Az amulettek ajándékként is kedveltek, hiszen nemcsak szépek, hanem érzelmeket is közvetítenek, így maradandó emlékké válhatnak.

futár,
vagy
automata
bankkártyás fizetés,
utánvét