Földgömb lapos 24k aranyozott ezüst medálos fekete zsinóros állítható karkötő
| Cikkszám: | 42176 |
| Kiszállítás: |
Várható feladás:
2026. 05. 22. (péntek)
Ha eddig megrendeled: 2026. 05. 18. (hétfő 07.00) |
| Szállító partnereink: |
futár,
vagy automata
|
| Fizetés: |
átutalás,
bankkártyás fizetés,
utánvét
|
| Méret: | 13 mm x 13 mm |
| Állítható hossz: | min : 12 cm - max : 24 cm |
| Anyag: | 925 Ezüst + Nylon zsinór |
| Ezüst súly: | 0.85 g |
| Felületkezelés: | 24K Arany Bevonat + Galvanizálás |
| Figyelmeztetés: | Apró alkatrészeket tartalmaz, 3 éves kor alatt nem ajánlott. |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
| Származási hely: | Thaiföld |
-
9.700 Ft
Ajánlatunk egy darab ezüst karkötőt tartalmaz és ajándék ékszerdobozt küldünk mellé.
TAG-ek: Földgömb, lapos, k, aranyozott, ezüst, medálos, fekete, zsinóros, állítható, karkötő

futár,
vagy
automata
bankkártyás fizetés,
utánvét