Elefánt ezüst nyaklánc
| Cikkszám: | 36503 |
| Kiszállítás: |
Várható feladás:
2026. 05. 29. (péntek)
Ha eddig megrendeled: 2026. 05. 25. (hétfő 07.00) |
| Szállító partnereink: |
futár,
vagy automata
|
| Fizetés: |
átutalás,
bankkártyás fizetés,
utánvét
|
| Méret: | 5 mm x 7 mm |
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Ezüst súly: | 1.35 g |
| Felületkezelés: | 999 Ezüst Bevonat + Galvanizálás |
| Lánc: | hossza lánc, max. : 45 cm, lánc nyaklánc : 1 mm |
| Figyelmeztetés: | Apró alkatrészeket tartalmaz, 3 éves kor alatt nem ajánlott. |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
| Származási hely: | Thaiföld |
-
11.800 Ft
Ajánlatunk egy darab ezüst nyakláncot és medált tartalmaz (egyben) és ajándék ékszerdobozt küldünk mellé.

futár,
vagy
automata
bankkártyás fizetés,
utánvét