Delfin 24k aranyozott gyöngy stift ezüst alkalmi fülbevaló
| Cikkszám: | 46886 |
| Kiszállítás: |
Várható feladás:
2026. 05. 29. (péntek)
Ha eddig megrendeled: 2026. 05. 25. (hétfő 07.00) |
| Szállító partnereink: |
futár,
vagy automata
|
| Fizetés: |
átutalás,
bankkártyás fizetés,
utánvét
|
| Méret: | 6 mm x 15.5 mm |
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Ezüst súly: | 0.65 g |
| Felületkezelés: | 24K Arany Bevonat + Galvanizálás |
| Gyöngyszem: | Típus : Műanyag gyöngy | Száma gyöngy : 2 |
| Figyelmeztetés: | Apró alkatrészeket tartalmaz, 3 éves kor alatt nem ajánlott. |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
| Származási hely: | Thaiföld |
-
8.370 Ft
Lehetséges opciók
Ajánlatunk egy pár ezüst fülbevalót tartalmaz és egyedi ajándék ékszerdobozban küldjük.
TAG-ek: Delfin, k, aranyozott, gyöngy, stift, ezüst, alkalmi, fülbevaló

futár,
vagy
automata
bankkártyás fizetés,
utánvét