Angyalszárny ezüst stift fülbevaló, 24k aranyozott
| Cikkszám: | 22337 |
| Várható kiszállítás: | 1-2 hét |
| Szállító partnereink: |
futár,
vagy automata
|
| Fizetés: |
átutalás,
bankkártyás fizetés,
utánvét
|
| Méret: | 8 mm x 4 mm |
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Ezüst súly: | 0.55 g |
| Felületkezelés: | 24K Arany Bevonat + Galvanizálás |
| Figyelmeztetés: | Apró alkatrészeket tartalmaz, 3 éves kor alatt nem ajánlott. |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
| Származási hely: | Thaiföld |
-
7.900 Ft
Ajánlatunk egy pár ezüst fülbevalót tartalmaz és egyedi ajándék ékszerdobozban küldjük.
TAG-ek: Angyalszárny, ezüst, stift, fülbevaló, 4k, aranyozott

futár,
vagy
automata
bankkártyás fizetés,
utánvét