Angyalszárny ezüst medálos fekete zsinóros állítható karkötő
| Cikkszám: | 42174 |
| Várható kiszállítás: | 1-2 hét |
| Szállító partnereink: |
futár,
vagy automata
|
| Fizetés: |
átutalás,
bankkártyás fizetés,
utánvét
|
| Méret: | 12 mm x 5 mm |
| Állítható hossz: | min : 12 cm - max : 24 cm |
| Anyag: | 925 Ezüst + Nylon zsinór |
| Ezüst súly: | 0.6 g |
| Felületkezelés: | 999 Ezüst Bevonat + Galvanizálás |
| Figyelmeztetés: | Apró alkatrészeket tartalmaz, 3 éves kor alatt nem ajánlott. |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
| Származási hely: | Thaiföld |
-
8.500 Ft
Ajánlatunk egy darab ezüst karkötőt tartalmaz és ajándék ékszerdobozt küldünk mellé.
TAG-ek: Angyalszárny, ezüst, medálos, fekete, zsinóros, állítható, karkötő

futár,
vagy
automata
bankkártyás fizetés,
utánvét