Angyalszárny ezüst medálos bokalánc, láncos
| Cikkszám: | 43756 |
| Várható kiszállítás: | 1-2 hét |
| Szállító partnereink: |
futár,
vagy automata
|
| Fizetés: |
átutalás,
bankkártyás fizetés,
utánvét
|
| Méret: | 5 mm x 11 mm |
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Ezüst súly: | 0.85 g |
| Felületkezelés: | 999 Ezüst Bevonat + Galvanizálás |
| Lánc: | hossza lánc, max. : 26 cm, Ezüst hosszabbító lánc : 4 cm, lánc nyaklánc : 1 mm |
| Figyelmeztetés: | Apró alkatrészeket tartalmaz, 3 éves kor alatt nem ajánlott. |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
| Származási hely: | Thaiföld |
-
9.800 Ft
Az ezüst bokaláncot egyedi ajándék ékszerdobozban küldjük.
TAG-ek: Angyalszárny, ezüst, medálos, bokalánc, láncos

futár,
vagy
automata
bankkártyás fizetés,
utánvét