Angyalszárny cirkónia köves ezüst karkötő, láncos
| Cikkszám: | 40955 |
| Várható kiszállítás: | 1-2 hét |
| Szállító partnereink: |
futár,
vagy automata
|
| Fizetés: |
átutalás,
bankkártyás fizetés,
utánvét
|
| Méret: | 11 mm x 5 mm |
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Cirkónia: | Kövek száma : 7 | Foglalat : Viasz rögzítés |
| Ezüst súly: | 0.75 g |
| Felületkezelés: | 999 Ezüst Bevonat + Galvanizálás |
| Lánc: | hossza lánc, max. : 18 cm, Ezüst hosszabbító lánc : 2 cm |
| Figyelmeztetés: | Apró alkatrészeket tartalmaz, 3 éves kor alatt nem ajánlott. |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
| Származási hely: | Thaiföld |
-
10.200 Ft
Lehetséges opciók
Ajánlatunk egy darab ezüst karkötőt tartalmaz és ajándék ékszerdobozt küldünk mellé.
TAG-ek: Angyalszárny, cirkónia, köves, ezüst, karkötő, láncos

futár,
vagy
automata
bankkártyás fizetés,
utánvét