Angyalszárny cirkónia fehér köves ezüst nyaklánc
| Cikkszám: | 19467 |
| Várható kiszállítás: | 1-2 hét |
| Szállító partnereink: |
futár,
vagy automata
|
| Fizetés: |
átutalás,
bankkártyás fizetés,
utánvét
|
| Méret: | 7 mm x 16 mm |
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Cirkónia: | Kövek száma : 40 | Foglalat : Karmos foglalat |
| Ezüst súly: | 1.5 g |
| Felületkezelés: | 999 Ezüst Bevonat + Galvanizálás |
| Lánc: | hossza lánc, max. : 45 cm, lánc nyaklánc : 1 mm |
| Figyelmeztetés: | Apró alkatrészeket tartalmaz, 3 éves kor alatt nem ajánlott. |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
| Származási hely: | Thaiföld |
-
12.540 Ft
Lehetséges opciók
Ajánlatunk egy darab ezüst nyakláncot és medált tartalmaz (egyben) és ajándék ékszerdobozt küldünk mellé.
TAG-ek: Angyalszárny, cirkónia, fehér, köves, ezüst, nyaklánc

futár,
vagy
automata
bankkártyás fizetés,
utánvét