Alap aranyozott gömb stift fülbevló
| Cikkszám: | 14728 |
| Kiszállítás: |
Várható feladás:
2026. 05. 29. (péntek)
Ha eddig megrendeled: 2026. 05. 25. (hétfő 07.00) |
| Szállító partnereink: |
futár,
vagy automata
|
| Fizetés: |
átutalás,
bankkártyás fizetés,
utánvét
|
| Méret: | 5 mm x 5 mm |
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Ezüst súly: | 0.75 g |
| Felületkezelés: | 24K Arany Bevonat + Galvanizálás |
| Záróvég: | Arany |
| Figyelmeztetés: | Apró alkatrészeket tartalmaz, 3 éves kor alatt nem ajánlott. |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
| Származási hely: | Thaiföld |
-
8.280 Ft
Ez az Alap aranyozott gömb stift fülbevló ajándék ékszerdobozban érkezik hozzád, így remek ajándékozási lehetőség születésnapra, névnapra, évfordulóra, ballagásra, karácsonyra vagy más különleges alkalomra is. A stílusos 925 ezüst ékszer elegáns és időtálló választás gyermekeknek és felnőtteknek egyaránt.
TAG-ek: Alap, aranyozott, gömb, stift, fülbevló

futár,
vagy
automata
bankkártyás fizetés,
utánvét