46 cm-es aranyozott alap 925 ezüst nyaklánc
| Cikkszám: | 48672 |
| Kiszállítás: |
Várható feladás:
2026. 06. 05. (péntek)
Ha eddig megrendeled: 2026. 06. 01. (hétfő 07.00) |
| Szállító partnereink: |
futár,
vagy automata
|
| Fizetés: |
átutalás,
bankkártyás fizetés,
utánvét
|
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Ezüst súly: | 0.95 g |
| Felületkezelés: | 24K Arany Bevonat + Galvanizálás |
| Lánc: | hossza lánc, max. : 46 cm |
| Figyelmeztetés: | Apró alkatrészeket tartalmaz, 3 éves kor alatt nem ajánlott. |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
| Származási hely: | Thaiföld |
- 9.540 Ft
-
4.990 Ft
A 925 ezüst nyaklánc időtálló és sokoldalú ékszer, amely önmagában is gyönyörű, de más ékszerekkel együtt viselve is harmonikus megjelenést ad. Letisztult szépsége miatt születésnapra, évfordulóra vagy különleges alkalomra is remek választás lehet.
Ha szeretnéd valakinek megmutatni, mennyire fontos számodra, egy ezüst nyaklánc kedves és maradandó formában fejezheti ki a figyelmet és az érzelmeket.
TAG-ek: 46, aranyozott, alap, ezüst, nyaklánc

futár,
vagy
automata
bankkártyás fizetés,
utánvét