3 köves stift női fülbevaló 24k aranyozott, 925 ezüst
| Cikkszám: | 47850 |
| Várható kiszállítás: | 1-2 hét |
| Szállító partnereink: |
futár,
vagy automata
|
| Fizetés: |
átutalás,
bankkártyás fizetés,
utánvét
|
| Méret: | 2 mm x 7 mm |
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Cirkónia: | Kövek száma : 6 | Foglalat : Viasz rögzítés |
| Ezüst súly: | 0.45 g |
| Felületkezelés: | 24K Arany Bevonat + Galvanizálás |
| Záróvég: | Arany |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
-
7.520 Ft
Lehetséges opciók
3 köves stift női fülbevaló 24k aranyozott, 925 ezüst
Az ezüst fülbevaló finom részlet, amely mégis sokat elárul viselőjéről. Egy szépen megválasztott fülbevalóval a gyengédséget, a törődést és az egyedi stílust is ki lehet fejezni.
A 925 ezüst fülbevalók elegáns és tartós kiegészítők, amelyek egyszerre alkalmasak hétköznapi viseletre és különlegesebb pillanatokra is. Könnyed megjelenésük miatt szinte minden öltözékhez szépen illenek.
Ha szeretnél valakit meglepni egy kedves, személyes ékszerrel, egy ezüst fülbevaló mindig szép választás, mert egyszerre dekoratív, nőies és maradandó ajándék.
TAG-ek: 3, köves, stift, női, fülbevaló, 4k, aranyozott, 95, ezüst

futár,
vagy
automata
bankkártyás fizetés,
utánvét