24k aranyozott fehér köves ezüst robot gyerek medál
| Cikkszám: | 46033 |
| Várható kiszállítás: | 1-2 hét |
| Szállító partnereink: |
futár,
vagy automata
|
| Fizetés: |
átutalás,
bankkártyás fizetés,
utánvét
|
| Méret: | 7 mm x 9 mm |
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Cirkónia: | Kövek száma : 1 | Foglalat : Viasz rögzítés |
| Ezüst súly: | 0.50 g |
| Felületkezelés: | 24K Arany Bevonat + Galvanizálás |
| Figyelmeztetés: | Apró alkatrészeket tartalmaz, 3 éves kor alatt nem ajánlott. |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
| Származási hely: | Thaiföld |
-
7.500 Ft
Ajánlatunk 1 db ezüst medált tartalmaz (nyaklánc nélkül) + ajándék ékszerdobozt adunk mellé.
TAG-ek: 4k, aranyozott, fehér, köves, ezüst, robot, gyerek, medál

futár,
vagy
automata
bankkártyás fizetés,
utánvét