24k aranyozott cirkónia köves láncos ezüst stift fülbevaló, kétoldalas
| Cikkszám: | 43386 |
| Várható kiszállítás: | 1-2 hét |
| Szállító partnereink: |
futár,
vagy automata
|
| Fizetés: |
átutalás,
bankkártyás fizetés,
utánvét
|
| Méret: | 4.5 mm x 8.5 mm |
| Anyag: | 925 Ezüst |
| Cirkónia: | Kövek száma : 6 | Foglalat : Viasz rögzítés |
| Ezüst súly: | 0.9 g |
| Felületkezelés: | 24K Arany Bevonat + Galvanizálás |
| Lánc: | hossza lánc, max. : 3 cm, lánc nyaklánc : 1 mm |
| Figyelmeztetés: | Apró alkatrészeket tartalmaz, 3 éves kor alatt nem ajánlott. |
| Gyártó és EU-ban felelős személy: | ELF925 Co. Ltd. |
| Származási hely: | Thaiföld |
-
9.640 Ft
Lehetséges opciók
Ajánlatunk egy pár ezüst fülbevalót tartalmaz és egyedi ajándék ékszerdobozban küldjük.
TAG-ek: 4k, aranyozott, cirkónia, köves, láncos, ezüst, stift, fülbevaló

futár,
vagy
automata
bankkártyás fizetés,
utánvét